سلامت
سلامت

افرادي كه گروه خوني  A دارند

افرادي كه به نظريه شباهت اخلاقي افراد با گروه هاي خوني يكسان اعتقاد دارند، مي گويند اگر گروه خوني فردي A باشد، او فردي مشكل پسند و منظم است. اين افراد عاشق هماهنگي و موقعيت هاي شفاف هستند و بيشتر از صاحبان هر گروه خوني ديگري از قانون پيروي مي كنند. چنين فردي مدام به فكر سروسامان دادن اوضاع است و حتي لباس پوشيدن او هم هميشه مرتب به نظر مي رسد.

 

محققان مي گويند صاحبان گروه خوني A دلسوزترين آدم هاي جهان هستند اما در عين حال، افرادي كمال گرا بوده و دوست دارند هميشه در شرايط از پيش تعيين شده و منظم قرار گيرند. بررسي ها روي گروه خوني افراد نشان داده كه كارهاي مرتبط با قانون مثل وكالت و پليس بودن، از هر كاري براي آنها مناسب تر است زيرا اين افراد به جزييات اهميت فوق العاده اي مي دهند و از بايگاني و نگهداري اسناد هم لذت مي برند.

 

متعلقان به اين گروه خوني، به شدت فداكار هستند و مي توانيم آنها را به عنوان صادق ترين افراد جهان معرفي كنيم. آنها تودار هستند و كمي سخت تر از ديگران با جمع خودماني مي شوند. اعضاي اين گروه خوني گرچه رهبراني باهوش و مقتدر هستند اما اشتباهات زيادي را هم مرتكب مي شوند.

    

افرادي كه گروه خوني B دارند

بر اساس آمار ها افرادي كه دارندگان اين گروه خوني هستند گروه زيادي نيستند اما بر اساس اين تئوري مي توانيم آنها را در دسته جالب ترين آدم هاي روي زمين جا دهيم. گرچه افراد بين گروه خوني را هر كسي نمي تواند تحمل كند اما آنها خصوصيات جالبي دارند كه در اوج پيچيده بودن شان، آنها را زيبا تر جلوه مي دهد. اين افراد به شدت رك هستند. آنها به ساختارهاي پيچيده اجتماعي كاري ندارند و در قيد و بند آداب و تشريفات نيستند.

 

به قوانين اهميت زيادي نمي دهند و گرچه اين ويژگي يكي از خصوصيات منفي آنهاست اما باعث مي شود كه اين افراد در هنر و نوآوري و پديد آوردن راه و رسم هاي تازه، هميشه در صف اول باشند. اين گروه افرادي گروه خوني انعطاف پذير به شمار مي روند. پيچيدگي هاي آنها، چيزي از توانايي خارق العاده شان در تجسس كم نمي كند و اين موضوع به خلاقيت شان مي افزايد.

 

اين افراد تيزهوش هستند اما نمي توانيد آنها را كنترل و وادارشان كنيد كه منظم شوند. اين افراد تمايل زيادي به يك شغل مادام العمر ندارند. مي گويند افراد گروه خوني B آشپزهاي خارق العاده اي هستند و به سليقه غذايي خود بيش از حد اهميت مي دهند. نكته عجيب اينجاست كه تحقيقات نشان داده اعضاي اين گروه خوني ، سهم زيادي در ميان ورزش هايي كه نياز به تمركز زياد دارد، دارند.

    

افرادي كه گروه خوني AB دارند

بر اساس آمارها اين گروه از همه گروه هاي ديگر كم شمارتر هستند اما اين گروه كم جمعيت را مي توان گروه خاص و شايد فرهيخته ترين گروه دانست. آنها عاشق علم هستند و افراد منطقي، حساس و آرام به حساب مي آيند.

 

اين افراد بسيار خونسرد و خويشتندار هستند اما مراقب باشيد كه از اين خصوصيت شان سوءاستفاده نكنيد و بار زيادي را روي دوش شان نيندازيد. افراد داراي گروه AB، مي توانند آشوب هايي كه به پا مي كنيد را آرام كنند. آنها مي توانند ديگران را با روحيه طنزي كه دارند نقد كنند و با قهقهه هايشان جمعيت را سرحال بياورند. آنها تاجران خوبي هستند و با پشتكارشان، خيلي زود پيشرفت مي كنند.

 

آنها حسابدارهاي خوبي مي شوند و به اين رشته بيشتر از ساير مشاغل علاقه دارند. صاحبان گروه خوني AB افرادي وقت شناس هستند كه نه به گذشته فكر مي كنند و نه به آينده دور؛ براي او حال و آينده نزديك در اولويت قرار دارد و با تمام وجود در زمان زندگي مي كند.

    

افراد با گروه خونيO

بر اساس تئوري ها افراد اين گروه چه در رشته هاي ورزشي وارد شوند و چه در كسب و كار شان، هميشه در خط مقدم هستند چراكه افرادي هستند كه عاشق رقابت هستند و مي توانند در هر گروهي، مثل يك رهبر خوب و مقتدر عمل كنند.

 

آنها افرادي هدفمند هستند و خوب مي دانند كه براي چه چيزي تلاش مي كنند البته ريسك پذير بودن شان هم در اين مسير همراهي شان مي كند و چون درك خوبي از سلسله مراتب اجتماعي دارند و بعد از مدتي حضور در يك موقعيت، مي توانند نظر مثبت ديگران را به خود جلب كنند. افراد صاحب اين گروه خوني، خوشبين و وفادارند و به نظر مي رسد كه ميانه اي هم با عصبانيت ندارند.

 

البته نبايد فراموش كرد كه اين افراد در اغلب موارد بي نهايت حسود هستند و مديريت بحران خوبي هم ندارند و به جاي آن ترجيح مي دهند از موقعيت هاي آشفته فرار كنند. درست است كه آنها عاشق قدرت هستند اما همين ويژگي مي تواند از اعضاي اين گروه خوني ، افرادي طماع بسازد.

امتیاز:
بازدید:
برچسب: گروه خوني، سلامت،
موضوع: سلامت
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۴:۰۱ ] [ سلامت ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 29
دیروز : 21
افراد آنلاین : 1
همه : 13461
چت باکس
موضوعات وب
امکانات وب